Zestaw paska rozrządu

Rozrząd kompletny w MotoCentrum!

W zestaw paska rozrządu wchodzi rolka napinacza, rolka prowadząca oraz sam pasek rozrządu. Cały zestaw jest częścią układu rozrządu, który odpowiedzialny jest za sterowanie urządzeniami mającymi za zadanie doprowadzanie ładunku do silnika oraz usuwanie z nich spalin. Wyróżniamy trzy główne rodzaje rozrządu – zaworowy, tłokowy i tulejowy. W samochodach osobowych najczęściej stosowany jest rozrząd zaworowy. Elementy wchodzące w skład rozrządu są częściami o określonym czasie eksploatacyjnym, dlatego co jakiś czas należy je wymieniać. Chodzi tu między innymi o wspomniany zestaw paska rozrządu oraz pompę wody. Czynność ta powinna następować w zależności od stylu jazdy co około 70 tys. kilometrów.

W sklepie internetowym MotoCentrum znajdziecie Państwo zestawy paska rozrządu pochodzące od sprawdzonych i renomowanych producentów. Nasza oferta zawiera między innymi zestaw paska rozrządu Ruville, Contitech oraz SKF.

Tylko w sklepie internetowym MotoCentrum otrzymujecie Państwo gwarancję nowego produktu w najniższej cenie. Każdy zestaw paska rozrządu jest fabrycznie zapakowany, spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa oraz objęty jest gwarancją, która w zależności od producenta trwa 12 lub 24 miesiące.

Jeżeli posiadacie Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące planowanego zakupu zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem konsultantów, który czeka na Państwa pytania od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 19:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. Zapytania można składać również na skrzynkę mailową pod adresem . Życzymy udanych zakupów.

Producenci

  • Zestaw paska rozrządu QUINTON HAZELL
  • Zestaw paska rozrządu MAGNETI MARELLI
  • Zestaw paska rozrządu BOSCH
  • Zestaw paska rozrządu BREDA LORETT
  • Zestaw paska rozrządu SKF
  • Zestaw paska rozrządu HEPU
  • Zestaw paska rozrządu DAYCO
  • Zestaw paska rozrządu GATES
  • Zestaw paska rozrządu RUVILLE
  • Zestaw paska rozrządu LUCAS ENGINE DRIVE

Komentarze

Tarcza hamulcowa

ATE po raz kolejny dało radę. Tarcza jak najbardziej na plus, jak i cała transakcja.

Ocena 5.0/5
Ocena 5.0/5
Klocki hamulcowe - komplet

Niezawodny produkt, testuje je już jakiś czas i działają cały czas tak jakby było nowe...

Ocena 5.0/5
Urządzenie wspomagające hamowanie - serwo układu hamulcowego

Po montażu jestem wniebowzięty komfortem jazdy polecam każdemu kto ma CLK pozdrówka dla was i...

Ocena 5.0/5
Zamów części 801 000 184
22 266 88 60
Poczta elektroniczna
MotoCentrum.pl to sklep z częściami samochodowymi z wieloletnim stażem na rynku. W ofercie znajdziecie Państwo tanie akcesoria oraz auto części znanych i cenionych producentów. Bogata baza marek samochodowych.
Copyright © 2009-2017 MotoCentrum.pl