Lampy tylne zespolone

Lampy tylne w ofercie sklepu

Prawidłowo działające lampy tylne zespolone dbają o poprawną komunikację na drodze. Ich zadaniem jest sygnalizacja kierowcom znajdującym się bezpośrednio za pojazdem o manewrach, które wykonuje samochód poprzedzający. Oprócz podstawowych informacji do jakich zaliczymy skręcanie, cofanie oraz hamowanie - lampy tylne zespolone gwarantują prawidłową widoczność pojazdu zarówno w dzień jak i w nocy. Należy regularnie kontrolować stan zużycia żarówek znajdujących się w lampach, gdyż ich zepsucie lub nieprawidłowe działanie może zakończyć się mandatem karnym.

W sklepie internetowym MotoCentrum znajdziecie Państwo rozmaite lampy tylne zespolone pochodzące od sprawdzonych i renomowanych producentów. Nasza oferta zawiera między innymi lampy tylne zespolone Klokkerholm, Van Wezel oraz Hella.

Tylko w MotoCentrum otrzymujecie Państwo gwarancję nowego produktu w najniższej cenie. Wszystkie lampy tylne zespolone są fabrycznie zapakowane, spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa oraz posiadają gwarancję, która w zależności od producenta trwa 12 lub 24 miesiące.

Jeżeli posiadacie Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące planowanego zakupu zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem konsultantów, który czeka na Państwa pytania od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 19:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. Zapytania można składać również na skrzynkę mailową pod adresem . Życzymy udanych zakupów.

Producenci

  • Lampy tylne zespolone VAN WEZEL
  • Lampy tylne zespolone LORO
  • Lampy tylne zespolone KLOKKERHOLM
  • Lampy tylne zespolone MAGNETI MARELLI
  • Lampy tylne zespolone ALKAR
  • Lampy tylne zespolone VALEO
  • Lampy tylne zespolone HELLA
  • Lampy tylne zespolone PRASCO
  • Lampy tylne zespolone TYC
  • Lampy tylne zespolone BOSCH

Komentarze

Tarcza hamulcowa

ATE po raz kolejny dało radę. Tarcza jak najbardziej na plus, jak i cała transakcja.

Ocena 5.0/5
Ocena 5.0/5
Klocki hamulcowe - komplet

Niezawodny produkt, testuje je już jakiś czas i działają cały czas tak jakby było nowe...

Ocena 5.0/5
Urządzenie wspomagające hamowanie - serwo układu hamulcowego

Po montażu jestem wniebowzięty komfortem jazdy polecam każdemu kto ma CLK pozdrówka dla was i...

Ocena 5.0/5
Zamów części 801 000 184
22 266 88 60
Poczta elektroniczna
MotoCentrum.pl to sklep z częściami samochodowymi z wieloletnim stażem na rynku. W ofercie znajdziecie Państwo tanie akcesoria oraz auto części znanych i cenionych producentów. Bogata baza marek samochodowych.
Copyright © 2009-2017 MotoCentrum.pl