Podnośnik szyby

Podnośniki szyb samochodowych

Podnośnik szyby to mechanizm umożliwiający podnoszenie oraz obniżanie szyby samochodowej. Wyróżniamy dwa rodzaje podnośników – ręczne oraz elektryczne. We współcześnie produkowanych samochodach montowane są elektryczne podnośniki szyby. W przypadku elektrycznych podnośników sterowanie szybą odbywa się za pośrednictwem przycisku ulokowanego po wewnętrznej stronie drzwi samochodowych bądź w okolicach dźwigni hamulca ręcznego. Ręczne podnośniki szyb najczęściej posiadają korbkę, którą ręcznie można ustawić wysokość szyby samochodowej. Podnośnik szyby to element, który ulega częstym awariom. Do najczęstszych usterek tych części samochodowych zaliczamy zerwanie się linki sterującej oraz awarie silników i prowadnic.

W sklepie MotoCentrum znajdziecie Państwo rozmaite podnośniki szyby pochodzące od sprawdzonych i renomowanych producentów. Nasza oferta zawiera między innymi podnośnik szyb Topran, Bosch oraz Valeo.

Tylko w naszym sklepie otrzymujecie Państwo gwarancję nowego produktu w najniższej cenie. Każdy podnośnik szyby jest fabrycznie zapakowany, spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa oraz posiada okres gwarancyjny, który w zależności od producenta trwa 12 lub 24 miesiące.

Jeżeli posiadacie Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące planowanego zakupu zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem konsultantów, który czeka na Państwa pytania od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 19:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. Zapytania można składać również na skrzynkę mailową pod adresem . Życzymy udanych zakupów.

Producenci

  • Podnośnik szyby LEMFÖRDER
  • Podnośnik szyby LUCAS ELECTRICAL
  • Podnośnik szyby MAGNETI MARELLI
  • Podnośnik szyby KLOKKERHOLM
  • Podnośnik szyby VALEO
  • Podnośnik szyby VAN WEZEL
  • Podnośnik szyby PRASCO
  • Podnośnik szyby ERA
  • Podnośnik szyby VAICO
  • Podnośnik szyby BOSCH

Komentarze

Tarcza hamulcowa

ATE po raz kolejny dało radę. Tarcza jak najbardziej na plus, jak i cała transakcja.

Ocena 5.0/5
Ocena 5.0/5
Klocki hamulcowe - komplet

Niezawodny produkt, testuje je już jakiś czas i działają cały czas tak jakby było nowe...

Ocena 5.0/5
Urządzenie wspomagające hamowanie - serwo układu hamulcowego

Po montażu jestem wniebowzięty komfortem jazdy polecam każdemu kto ma CLK pozdrówka dla was i...

Ocena 5.0/5
Zamów części 801 000 184
22 266 88 60
Poczta elektroniczna
MotoCentrum.pl to sklep z częściami samochodowymi z wieloletnim stażem na rynku. W ofercie znajdziecie Państwo tanie akcesoria oraz auto części znanych i cenionych producentów. Bogata baza marek samochodowych.
Copyright © 2009-2017 MotoCentrum.pl