Dmuchawa

Dmuchawy w MotoCentrum.pl

Dmuchawa jest jednym z głównych elementów układu ogrzewania samochodów. Obok dmuchawy za doprowadzanie powietrza do wnętrza pojazdu odpowiedzialny jest wentylator wraz z silnikiem. Warto dbać o sprawny układ wentylacji zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Zaparowane szyby w znacznej mierze utrudniają widoczność, co może doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji na drodze. W większości starszych samochodów, które nie są wyposażone w klimatyzację powietrze zasysane jest z okolic podszybia oraz w dalszej kolejności tłoczone specjalnymi kanałami wentylacyjnymi do wnętrza samochodu. We wnętrzu pojazdu nie powinno się utrzymywać skrajnie niskich lub wysokich temperatur, gdyż może to mieć negatywny wpływ na stan zdrowia kierowcy oraz współpasażerów.

W MotoCentrum znajdziecie Państwo rozmaite dmuchawy pochodzące od sprawdzonych i renomowanych producentów. Nasza oferta zawiera między innymi dmuchawy Hella, Bosch oraz Valeo.

Tylko w sklepie internetowym MotoCentrum otrzymujecie Państwo gwarancję nowego produktu w najniższej cenie. Wszystkie dmuchawy są fabrycznie zapakowane, spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa oraz posiadają gwarancję, która w zależności od producenta trwa 12 lub 24 miesiące.

Jeżeli posiadacie Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące planowanego zakupu zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem konsultantów, który czeka na Państwa pytania od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 19:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. Zapytania można składać również na skrzynkę mailową pod adresem . Życzymy udanych zakupów.

Producenci

  • Dmuchawa AKS DASIS
  • Dmuchawa VALEO
  • Dmuchawa BEHR HELLA SERVICE
  • Dmuchawa HELLA
  • Dmuchawa BOSCH
  • Dmuchawa VEMO
  • Dmuchawa PRASCO
  • Dmuchawa AVA QUALITY COOLING
  • Dmuchawa DENSO
  • Dmuchawa FRIGAIR

Komentarze

Tarcza hamulcowa

ATE po raz kolejny dało radę. Tarcza jak najbardziej na plus, jak i cała transakcja.

Ocena 5.0/5
Ocena 5.0/5
Klocki hamulcowe - komplet

Niezawodny produkt, testuje je już jakiś czas i działają cały czas tak jakby było nowe...

Ocena 5.0/5
Urządzenie wspomagające hamowanie - serwo układu hamulcowego

Po montażu jestem wniebowzięty komfortem jazdy polecam każdemu kto ma CLK pozdrówka dla was i...

Ocena 5.0/5
Zamów części 801 000 184
22 266 88 60
Poczta elektroniczna
MotoCentrum.pl to sklep z częściami samochodowymi z wieloletnim stażem na rynku. W ofercie znajdziecie Państwo tanie akcesoria oraz auto części znanych i cenionych producentów. Bogata baza marek samochodowych.
Copyright © 2009-2017 MotoCentrum.pl