Drążki i łączniki

Drążki kierownicze w MotoCentrum

Drążki kierownicze stanowią ważny element układu kierowniczego, dzięki któremu możliwe jest sterowanie pojazdem. Uszkodzony drążek kierowniczy można rozpoznać po luzach na kierownicy, charakterystycznym stukocie w trakcie skrętu kierownicą, a niekiedy po piskach opon na zakrętach. Pamiętajmy, aby przy wymianie drążków wymieniać również końcówki drążków kierowniczych. Wymiana tych podzespołów wiąże się z ponownym ustawieniem zbieżności kół, dlatego nie zapomnijmy o wizycie w warsztacie samochodowym.

W sklepie MotoCentrum znajdziecie Państwo rozmaite drążki kierownicze pochodzące od sprawdzonych i renomowanych producentów. Nasza oferta zawiera między innymi drążek kierowniczy Lemförder, Ruville oraz Febi Bilstein.

Tylko w naszym sklepie internetowym otrzymujecie Państwo gwarancję nowego produktu w najniższej cenie. Wszystkie drążki kierownicze są fabrycznie zapakowane, spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa oraz posiadają gwarancję, która w zależności od producenta trwa 12 lub 24 miesiące.

informacje o kontakcie

Komentarze

Tarcza hamulcowa

ATE po raz kolejny dało radę. Tarcza jak najbardziej na plus, jak i cała transakcja.

Ocena 5.0/5
Ocena 5.0/5
Klocki hamulcowe - komplet

Niezawodny produkt, testuje je już jakiś czas i działają cały czas tak jakby było nowe...

Ocena 5.0/5
Urządzenie wspomagające hamowanie - serwo układu hamulcowego

Po montażu jestem wniebowzięty komfortem jazdy polecam każdemu kto ma CLK pozdrówka dla was i...

Ocena 5.0/5
Zamów części 801 000 184
22 266 88 60
Poczta elektroniczna
MotoCentrum.pl to sklep z częściami samochodowymi z wieloletnim stażem na rynku. W ofercie znajdziecie Państwo tanie akcesoria oraz auto części znanych i cenionych producentów. Bogata baza marek samochodowych.
Copyright © 2009-2017 MotoCentrum.pl