Zawór EGR - recyrkulacji spalin

Zawory EGR w MotoCentrum!

Zawory EGR wchodzą w skład układu recyrkulacji spalin, który odpowiedzialny jest za ograniczenie poziomu emisji spalin do atmosfery. Układ ten znajduje zastosowanie w nowoczesnych silnikach spalinowych tłokowych. Jego zasada działania polega na ponownym wprowadzeniu do układu zasilania określonej ilości spalin powodując przyspieszenie odparowywania spalin, obniżenie temperatury spalania "ubogiej" mieszanki paliwowo-powietrznej oraz utlenienie niespalonych wodorotlenków. Sam zawór EGR ma za zadanie regulowanie poziomu przepływu spalin, co umożliwia ponowne wprowadzenie do układu dolotowego uprzednio określonej komputerowo dawki.

W sklepie internetowym MotoCentrum znajdziecie Państwo zawory EGR pochodzące od sprawdzonych i renomowanych producentów. Nasza oferta zawiera między innymi zawór EGR Wahler, Pierburg oraz Hoffer.

Tylko w sklepie internetowym MotoCentrum otrzymujecie Państwo gwarancję nowego produktu w najniższej cenie. Wszystkie zawory EGR są fabrycznie zapakowane, spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa oraz posiadają gwarancję, która w zależności od producenta trwa 12 lub 24 miesiące.

Jeżeli posiadacie Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące planowanego zakupu zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem konsultantów, który czeka na Państwa pytania od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 19:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. Zapytania można składać również na skrzynkę mailową pod adresem . Życzymy udanych zakupów.

Producenci

  • Zawór EGR - recyrkulacji spalin PIERBURG
  • Zawór EGR - recyrkulacji spalin MEAT & DORIA
  • Zawór EGR - recyrkulacji spalin LUCAS ELECTRICAL
  • Zawór EGR - recyrkulacji spalin ERA
  • Zawór EGR - recyrkulacji spalin QUINTON HAZELL
  • Zawór EGR - recyrkulacji spalin VEMO
  • Zawór EGR - recyrkulacji spalin DELPHI
  • Zawór EGR - recyrkulacji spalin WAHLER
  • Zawór EGR - recyrkulacji spalin MAPCO
  • Zawór EGR - recyrkulacji spalin METZGER

Komentarze

Tarcza hamulcowa

ATE po raz kolejny dało radę. Tarcza jak najbardziej na plus, jak i cała transakcja.

Ocena 5.0/5
Ocena 5.0/5
Klocki hamulcowe - komplet

Niezawodny produkt, testuje je już jakiś czas i działają cały czas tak jakby było nowe...

Ocena 5.0/5
Urządzenie wspomagające hamowanie - serwo układu hamulcowego

Po montażu jestem wniebowzięty komfortem jazdy polecam każdemu kto ma CLK pozdrówka dla was i...

Ocena 5.0/5
Zamów części 801 000 184
22 266 88 60
Poczta elektroniczna
MotoCentrum.pl to sklep z częściami samochodowymi z wieloletnim stażem na rynku. W ofercie znajdziecie Państwo tanie akcesoria oraz auto części znanych i cenionych producentów. Bogata baza marek samochodowych.
Copyright © 2009-2017 MotoCentrum.pl