Pasek rozrządu

Paski rozrządu w MotoCentrum!

Pasek rozrządu stanowi jeden z najważniejszych elementów rozrządu samochodowego. Odpowiada on za przenoszenie napędu z koła pasowego wału napędowego na wałki rozrządu. Dzięki cichej i pozbawionej wibracji pracy paski rozrządu w wielu samochodach zastąpiły wcześniej stosowane łańcuchy. Warto zadbać o właściwą eksploatację paska rozrządu, gdyż jego pęknięcie w większości przypadków powiązane jest z poważnymi awariami. Istnieją samochody wyposażone w tzw. silniki bezkolizyjne, w których zerwanie paska rozrządu kończy się jedynie unieruchomieniem silnika, ale we wszystkich pozostałych pojazdach ta sama czynność może zakończyć się uszkodzeniem głowicy, a w najgorszych przypadkach niemal całego silnika. Należy regularnie kontrolować stan zużycia paska rozrządu, a jego wymiana zalecana jest co około 60 tys. kilometrów.

W sklepie internetowym MotoCentrum znajdziecie Państwo paski rozrządu pochodzące od sprawdzonych i renomowanych producentów. Nasza oferta zawiera między innymi pasek rozrządu Bosch, Hazell, Contitech, Gates, Bando, Dayco.

Tylko w sklepie internetowym MotoCentrum otrzymujecie Państwo gwarancję nowego produktu w najniższej cenie. Wszystkie paski rozrządu są fabrycznie zapakowane, spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa oraz posiadają gwarancję, która w zależności od producenta wynosi 12 lub 24 miesiące.

Jeżeli posiadacie Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące planowanego zakupu zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem konsultantów, który czeka na Państwa pytania od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 19:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. Zapytania można składać również na skrzynkę mailową pod adresem . Życzymy udanych zakupów.

Producenci

  • Pasek rozrządu BOSCH
  • Pasek rozrządu SKF
  • Pasek rozrządu JAPANPARTS
  • Pasek rozrządu QUINTON HAZELL
  • Pasek rozrządu GATES
  • Pasek rozrządu TRISCAN
  • Pasek rozrządu CONTITECH
  • Pasek rozrządu AE
  • Pasek rozrządu VEYANCE
  • Pasek rozrządu DAYCO

Komentarze

Tarcza hamulcowa

ATE po raz kolejny dało radę. Tarcza jak najbardziej na plus, jak i cała transakcja.

Ocena 5.0/5
Ocena 5.0/5
Klocki hamulcowe - komplet

Niezawodny produkt, testuje je już jakiś czas i działają cały czas tak jakby było nowe...

Ocena 5.0/5
Urządzenie wspomagające hamowanie - serwo układu hamulcowego

Po montażu jestem wniebowzięty komfortem jazdy polecam każdemu kto ma CLK pozdrówka dla was i...

Ocena 5.0/5
Zamów części 801 000 184
22 266 88 60
Poczta elektroniczna
MotoCentrum.pl to sklep z częściami samochodowymi z wieloletnim stażem na rynku. W ofercie znajdziecie Państwo tanie akcesoria oraz auto części znanych i cenionych producentów. Bogata baza marek samochodowych.
Copyright © 2009-2017 MotoCentrum.pl