Przeguby napędowe

Oferta przegubów napędowych

Przeguby napędowe znajdują zastosowanie w każdym rodzaju samochodu z niezależnym zawieszeniem. W autach z przednim napędem stosowane są w celu umożliwienia skrętu kół napędzanych, z kolei w samochodach napędzanych na tylną oś przeguby napędowe umożliwiają przeniesienie napędu pomiędzy przekładnią główną a mostem napędowym. W samochodach z przednim napędem najczęściej stosowane są przeguby napędowe Birfielda. Charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz zdolnością do przenoszenia wysokich obciążeń dynamicznych. W porównaniu do przegubów Rzeppa są w stanie zapewnić efektywną pracę przy kątach wychyleń wałów nawet powyżej 40°. Oznaką uszkodzenia przegubów napędowych jest metaliczny stukot dobiegający z okolicy kół. W początkowej fazie objawia się on jedynie podczas pełnego skrętu i sporego obciążenia, jednak syndromy te mogą nasilać się w miarę postępu eksploatacji samochodu. Najczęściej awariom ulegają przeguby zewnętrzne, znajdujące się przy kołach.

W MotoCentrum znajdziecie Państwo rozmaite przeguby napędowe pochodzące od sprawdzonych i renomowanych producentów. Nasza oferta zawiera między innymi przeguby napędowe Spidan, Lobro i Ruville.

Tylko w sklepie internetowym MotoCentrum otrzymujecie Państwo gwarancję nowego produktu w najniższej cenie. Wszystkie przeguby napędowe są fabrycznie zapakowane, spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa oraz posiadają gwarancję, która w zależności od producenta trwa 12 lub 24 miesiące.

Jeżeli posiadacie Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące planowanego zakupu zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem konsultantów, który czeka na Państwa pytania od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 19:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. Zapytania można składać również na skrzynkę mailową pod adresem . Życzymy udanych zakupów.

Producenci

  • Przeguby napędowe DELCO REMY
  • Przeguby napędowe GSP
  • Przeguby napędowe GENERAL RICAMBI
  • Przeguby napędowe OPTIMAL
  • Przeguby napędowe RUVILLE
  • Przeguby napędowe QUINTON HAZELL
  • Przeguby napędowe ERA Benelux
  • Przeguby napędowe JAPANPARTS
  • Przeguby napędowe LÖBRO
  • Przeguby napędowe EKG

Komentarze

Tarcza hamulcowa

ATE po raz kolejny dało radę. Tarcza jak najbardziej na plus, jak i cała transakcja.

Ocena 5.0/5
Ocena 5.0/5
Klocki hamulcowe - komplet

Niezawodny produkt, testuje je już jakiś czas i działają cały czas tak jakby było nowe...

Ocena 5.0/5
Urządzenie wspomagające hamowanie - serwo układu hamulcowego

Po montażu jestem wniebowzięty komfortem jazdy polecam każdemu kto ma CLK pozdrówka dla was i...

Ocena 5.0/5
Zamów części 801 000 184
22 266 88 60
Poczta elektroniczna
MotoCentrum.pl to sklep z częściami samochodowymi z wieloletnim stażem na rynku. W ofercie znajdziecie Państwo tanie akcesoria oraz auto części znanych i cenionych producentów. Bogata baza marek samochodowych.
Copyright © 2009-2017 MotoCentrum.pl