Poradnik

Jak dobrze przygotować auto przed mrozem

Podstawowy zestaw na zimę, czyli jak dobrze przygotować auto przed mrozem?

11-01-2018

Korzystanie z samochodu w okresie zimowym to codzienne, liczne utrudnienia. Nie dotyczy to tylko śliskiej drogi i opadów atmosferycznych. Zimowe warunki to przede wszystkim największe wyzwanie dla poszczególnych części i całego samochodu ogółem. Dlatego odpowiednie przygotowanie auta przed pierwszymi mrozami to bardzo dobry pomysł.

Dzień darmowej dostawy w MotoCentrum.pl!

05-12-2017

Rób zakupy i nie martw się o koszty wysyłki!

Olej silnikowy
Olej silnikowy

TOP 10 olejów silnikowych do silnika benzynowego

30-11-2017

Olej silnikowy w samochodzie to jeden z najważniejszych płynów eksploatacyjnych. Podstawowa rola oleju silnikowego polega na smarowaniu oraz chłodzeniu ruchomych elementów silnika spalinowego. Zużyty olej należy wymienić na nowy. Poniżej znajdziecie TOP 10 olejów silnikowych do silnika benzynowego.

Urwana świeca żarowa

Urwana świeca żarowa – sprawdź co zrobić

23-10-2017

Uszkodzenie lub nagła awaria świecy żarowej to jedna z najgorszych usterek silnika samochodowego. Przy wykręcaniu podczas wymiany można ponadto świecę urwać a to generuje już całkiem spore koszty. Czym grozi urwana świeca żarowa? Co zrobić, gdy dojdzie do takiej sytuacji? Wykręcanie urwanych świec żarowych należy to trudnych zadań, ale na całe szczęście kierowców, doświadczony mechanik powinien sobie z tym bez problemu poradzić.

Układ wydechowy

Głośny wydech – co zrobić?

28-09-2017

Podstawowa rola układu wydechowego sprowadza się do zminimalizowania hałasu, który wytwarza silnik spalinowy. Niestety nawet całkowicie sprawny, nowy wydech potrafi być nierzadko źródłem nieprzyjemnych, dosyć hałaśliwych dźwięków. Co robić, gdy wydech jest zbyt głośny? Co przyczynia się do takiego stanu rzeczy?

1  2  3  4  5  6  7  8  9    16

Kup część

Wybierz swój samochód

Zamów części 801 000 184
22 266 88 60
Poczta elektroniczna
MotoCentrum.pl to sklep z częściami samochodowymi z wieloletnim stażem na rynku. W ofercie znajdziecie Państwo tanie akcesoria oraz auto części znanych i cenionych producentów. Bogata baza marek samochodowych.
Copyright © 2009-2017 MotoCentrum.pl