Końcówki drążków kierowniczych

Końcówka drążka kierowniczego w MotoCentrum.pl

Końcówki drążków kierowniczych łączą drążek kierowniczy ze zwrotnicą koła. Warto regularnie kontrolować poziom zużycia końcówek, gdyż ich stan może mieć bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Same końcówki drążków kierowniczych nie należą do najdroższych części samochodowych, a ich wymiany możemy dokonać we własnym zakresie bez konieczności wizytowania w warsztacie samochodowym. Pamiętajmy, aby przy zakupie końcówek drążków kierowniczych korzystać z usług jedynie najlepszych producentów części zamiennych, gdyż jedynie takie działanie jest w stanie zapewnić nam długotrwałą i bezkolizyjną jazdę.

W sklepie internetowym MotoCentrum znajdziecie Państwo rozmaite końcówki drążków kierowniczych pochodzące od sprawdzonych i renomowanych producentów. Nasza oferta zawiera między innymi końcówki drążków kierowniczych Lemförder, Quinton Hazell oraz Moog.

Tylko w MotoCentrum otrzymujecie Państwo gwarancję nowego produktu w najniższej cenie. Wszystkie końcówki drążków kierowniczych są fabrycznie zapakowane, spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa oraz najważniejsze posiadają gwarancję, która w zależności od producenta trwa 12 lub 24 miesiące.

Jeżeli posiadacie Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące planowanego zakupu zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem konsultantów, który czeka na Państwa pytania od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 19:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. Zapytania można składać również na skrzynkę mailową pod adresem . Życzymy udanych zakupów.

Producenci

  • Końcówki drążków kierowniczych LEMFÖRDER
  • Końcówki drążków kierowniczych OCAP
  • Końcówki drążków kierowniczych JAPANPARTS
  • Końcówki drążków kierowniczych TRW
  • Końcówki drążków kierowniczych MOOG
  • Końcówki drążków kierowniczych QUINTON HAZELL
  • Końcówki drążków kierowniczych OPTIMAL
  • Końcówki drążków kierowniczych BORG & BECK
  • Końcówki drążków kierowniczych SIDEM
  • Końcówki drążków kierowniczych FEBI BILSTEIN

Komentarze

Tarcza hamulcowa

ATE po raz kolejny dało radę. Tarcza jak najbardziej na plus, jak i cała transakcja.

Ocena 5.0/5
Ocena 5.0/5
Klocki hamulcowe - komplet

Niezawodny produkt, testuje je już jakiś czas i działają cały czas tak jakby było nowe...

Ocena 5.0/5
Urządzenie wspomagające hamowanie - serwo układu hamulcowego

Po montażu jestem wniebowzięty komfortem jazdy polecam każdemu kto ma CLK pozdrówka dla was i...

Ocena 5.0/5
Zamów części 801 000 184
22 266 88 60
Poczta elektroniczna
MotoCentrum.pl to sklep z częściami samochodowymi z wieloletnim stażem na rynku. W ofercie znajdziecie Państwo tanie akcesoria oraz auto części znanych i cenionych producentów. Bogata baza marek samochodowych.
Copyright © 2009-2017 MotoCentrum.pl