Sprzęgło kompletne

Sprzęgła w MotoCentrum!

Sprzęgło samochodowe stanowi główny element układu przeniesienia mocy. Odpowiedzialne jest za połączenie wałów w celu efektywnego przekazywania momentu obrotowego z jednostki napędowej na skrzynię biegów. Wyróżniamy trzy podstawowe elementy sprzęgła – tarczę, docisk oraz łożysko. Większość elementów układu przeniesienia mocy, w tym sprzęgło samochodowe stworzonych jest z trwałych materiałów przez co teoretycznie nie powinny należeć do awaryjnych części samochodowych. Decydujący wpływ na zużywalność sprzęgła ma styl jazdy kierowcy, który może wydłużyć bądź skrócić okres eksploatacyjny tej części. Negatywnie na stan sprzęgła samochodowego działa częste wysprzęglanie samochodu oraz holowanie ciężkich przyczep czy pojazdów.

W sklepie internetowym MotoCentrum znajdziecie Państwo rozmaite sprzęgła pochodzące od sprawdzonych i renomowanych producentów. Nasza oferta zawiera między innymi sprzęgła Sachs, LuK oraz Valeo.

Tylko w MotoCentrum otrzymujecie Państwo gwarancję nowego produktu w najniższej cenie. Wszystkie sprzęgła są fabrycznie zapakowane, spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa oraz objęte są pełną gwarancją, która w zależności od producenta trwa 12 lub 24 miesiące.

Jeżeli posiadacie Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące planowanego zakupu zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem konsultantów, który czeka na Państwa pytania od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 19:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. Zapytania można składać również na skrzynkę mailową pod adresem . Życzymy udanych zakupów.

Producenci

  • Sprzęgło kompletne LuK
  • Sprzęgło kompletne SACHS
  • Sprzęgło kompletne VALEO
  • Sprzęgło kompletne QUINTON HAZELL
  • Sprzęgło kompletne AISIN
  • Sprzęgło kompletne BORG & BECK
  • Sprzęgło kompletne EXEDY
  • Sprzęgło kompletne JAPANPARTS
  • Sprzęgło kompletne BLUE PRINT
  • Sprzęgło kompletne RAICAM

Komentarze

Tarcza hamulcowa

ATE po raz kolejny dało radę. Tarcza jak najbardziej na plus, jak i cała transakcja.

Ocena 5.0/5
Ocena 5.0/5
Klocki hamulcowe - komplet

Niezawodny produkt, testuje je już jakiś czas i działają cały czas tak jakby było nowe...

Ocena 5.0/5
Urządzenie wspomagające hamowanie - serwo układu hamulcowego

Po montażu jestem wniebowzięty komfortem jazdy polecam każdemu kto ma CLK pozdrówka dla was i...

Ocena 5.0/5
Zamów części 801 000 184
22 266 88 60
Poczta elektroniczna
MotoCentrum.pl to sklep z częściami samochodowymi z wieloletnim stażem na rynku. W ofercie znajdziecie Państwo tanie akcesoria oraz auto części znanych i cenionych producentów. Bogata baza marek samochodowych.
Copyright © 2009-2017 MotoCentrum.pl