Uszczelka głowicy

Kupuj uszczelki głowicy w MotoCentrum.pl

Uszczelka głowicy umieszczona jest pomiędzy głowicą a kadłubem silnika, w którym specjalnie przygotowanymi ścieżkami przepływa olej silnikowy i płyn chłodniczy. Głównym zadaniem uszczelki głowicy jest odizolowanie tych dwóch płynów eksploatacyjnych oraz zapobieganie dostaniu się płynu chłodniczego do cylindrów. Dodatkowo izoluje ona część głowicy i bloku silnika od gorących komór spalania. Teoretycznie uszczelka głowicy silnika nie należy do części eksploatacyjnych przez co nie powinna ulegać uszkodzeniom, jednak w codziennej eksploatacji często dzieje się inaczej. Najczęstszymi objawami uszkodzenia uszczelki głowicy są ubytki płynu chłodniczego, biała chmura dymu wydobywająca się z rury wydechowej podczas gwałtownego przyspieszania, przegrzewanie się silnika oraz brak kompresji na cylindrach.

Tylko w sklepie internetowym MotoCentrum otrzymujecie Państwo gwarancję nowego produktu w najniższej cenie. Wszystkie uszczelki głowicy są fabrycznie zapakowane, spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa oraz posiadają gwarancję, która w zależności od producenta trwa 12 lub 24 miesiące.

Jeżeli posiadacie Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące planowanego zakupu zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem konsultantów, który czeka na Państwa pytania od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 19:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. Zapytania można składać również na skrzynkę mailową pod adresem . Życzymy udanych zakupów.

Producenci

  • Uszczelka głowicy GLASER
  • Uszczelka głowicy AJUSA
  • Uszczelka głowicy REINZ
  • Uszczelka głowicy PAYEN
  • Uszczelka głowicy ELRING
  • Uszczelka głowicy CORTECO
  • Uszczelka głowicy FAI AutoParts
  • Uszczelka głowicy GOETZE
  • Uszczelka głowicy TRISCAN
  • Uszczelka głowicy ELWIS ROYAL

Komentarze

Tarcza hamulcowa

ATE po raz kolejny dało radę. Tarcza jak najbardziej na plus, jak i cała transakcja.

Ocena 5.0/5
Ocena 5.0/5
Klocki hamulcowe - komplet

Niezawodny produkt, testuje je już jakiś czas i działają cały czas tak jakby było nowe...

Ocena 5.0/5
Urządzenie wspomagające hamowanie - serwo układu hamulcowego

Po montażu jestem wniebowzięty komfortem jazdy polecam każdemu kto ma CLK pozdrówka dla was i...

Ocena 5.0/5
Zamów części 801 000 184
22 266 88 60
Poczta elektroniczna
MotoCentrum.pl to sklep z częściami samochodowymi z wieloletnim stażem na rynku. W ofercie znajdziecie Państwo tanie akcesoria oraz auto części znanych i cenionych producentów. Bogata baza marek samochodowych.
Copyright © 2009-2017 MotoCentrum.pl